Biała Dolina 750 M.n.p.m
Kontakt
Adres 58-580 Szklarska Poręba
ul. Konopnickiej 1a
Kontakt tel. 75 717 38 22
tel kom. 602 513 692
www www.willabialadolina.pl
E-mail wyślij zapytanie
 
Informacje
Ilość miejsc 12
Pokoje dwupokojowe apartamenty dla 4 osób, każdy z kuchnią i łazienką
W apartamencie pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka, DTV, Wi-Fi
W obiekcie internet-Router WiFi, przechowywalnia nart i rowerow z servisem
Przy obiekcie 750m n.p.m.- Kryształowo czyste powietrze. Oaza zieleni. Południowy stok z bajecznym widokiem na Karkonosze. Dwupokojowe apartamenty rodzinne.Basen ogrodowy,kort tenisowy,plac zabaw dla dzieci, kometka i siatkówka plażowa,kosz,tenis stołowy,grill,ognisko,
Parking zamykany na posesji,obok domek gospodarczy z przechowywalnią rowerów i nart z servisem
 
Odległości
Centrum 1200m
PKS 1900m
PKP 1000m
Sklep 400m (minicentrum)
Wyciąg krzesełkowy 2500m nowa 6-cio osobowa kanapa,dośnieżanie
Wyciąg orczykowy 800m
 
Opis
Willa Biała Dolina jest jednorodzinnym domem z samodzielnymi 2-pokojowymi apartamentami. Położona jest na południowym stoku z bajecznym widokiem na Karkonosze w najwyżej położonej dzielnicy Szklarskiej Poręby "Biała Dolina". Jest to spokojna, położona na skraju lasu polana (oddalona tylko kilkanaście minut od centrum) zagospodarowana z zachowaniem naturalnej zieleni, osłonięta od wiatrów, a w zimie biała przez okres 5-miesięcy. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, a zimą raj dla narciarzy.

Na terenie posesji znajduje się park rekreacyjny z kortem tenisowym, basenem ogrodowym i placem zabaw dla dzieci ("mini plaża"), boisko do kometki i siatkówki plażowej, kosz,"mini hokej", tenis stołowy, pawilon ogrodowy, staw, grill, ognisko..

W pobliżu początek profesjonalnych narciarskich tras biegowych przygotowywanych ratrakiem przez Stowarzyszenie "Bieg Piastów".( Na tych trasach organizowany jest światowy bieg z serii Worldlopped i Puchar Swiata ).      SKI ARENA nowa 6-cio osobowa kanapa, dośnieżanie.


.

.

.
 
Cennik
ferie szkolne - 45 - 60zł
pozostały okres - 40 - 50zł
opłata klimatyczna ujęta w cenę.
750m n.p.m.- Kryształowo czyste powietrze. Oaza zieleni. Południowy stok z bajecznym widokiem na Karkonosze. Dwupokojowe apartamenty rodzinne.Basen ogrodowy,kort tenisowy,plac zabaw dla dzieci, kometka i siatkówka plażowa,kosz,tenis stołowy,grill,ognisko, trasy rowerowe,las...


Zobacz www.willabialadolina.pl
 
Galeria


Lokalizacja
11262
Copyright (c) InterPele www.szklarskaporeba.info.pl Serwisy turystyczne Karpacz Karkonosze